brawo Radom!

3 Flares 3 Flares ×

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Radom podobno jest niezbyt lubianym miastem….
co prawda nie spotkaliśmy się do tej pory z żadną negatywną opinią na jego temat…. nigdy.  Może faktycznie mało o nim słychać, w porównaniu do innych miast, ale żeby był wyśmiewany?  Hmmmm dziwne…
My mamy wręcz sentyment do tego miasta i to od dziecięcych lat ;) …. No, ale jeżeli tak twierdzą osoby, które tam zamieszkują, to widocznie coś w tym musi być…..
No ale…. nawet jeżeli tak faktycznie jest, i do tej pory Radom był uważany za nijakie miasto, naszym zdaniem, bardzo szybko zmieni się to diametralnie.

Podziwiamy zaangażowanie i inicjatywę, której podjęła się radomska część blogosfery. Organizacja i cała koordynacja takiego dzieła musiała być nie lada wyczynem. Naprawdę należą się wielkie ukłony…. Zorganizować kilkunastu rodziców-blogerów, do napisania pouczającej bajki, zebrać to w całość, postarać się o ręczne ilustrację,  znaleźć sponsora do wydruku nakładu, i to wszystko charytatywnie…..  20 osób?! Wow! W tych czasach, gdzie nic nie ma za darmo?! Naprawdę ukłony
Jak miasto może być nijakie, skoro takie charyzmatyczne osoby tam zamieszkują ?!

Dzięki wielkim sercom z Radomia powstała piękna książka (i to w dodatku druga taka edycja!) ”Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka”. Niesamowite dzieło, pokazujące, że w dzisiejszych czasach -wyścigu szczurów- są jeszcze ludzie, którzy nie są obojętni na cierpienie dzieci i którzy non profit, charytatywnie chcą i mogą pomagać…..

Chcieć to móc moi drodzy…. I nie ma innego wytłumaczenia.
Brawo Radom! Podziwiamy i jesteśmy z Wami.

*****************************************************************************************************************
Przyłączamy się do akcji i zapraszamy serdecznie Wszystkich do wsparcia!!

Rewelacyjna inicjatywa portalu dla kobiet 
http://vitwoman.pl/
 i P. Honoraty Dyjasek! Dowiedzieliśmy się o tej akcji, dzięki spotkaniu integracyjnym radomskiej blogosfery, która miała miejsce pod koniec września!

Celem akcji jest zebranie pieniędzy na rzecz podopiecznych Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Fundacja, która dzięki inicjatywie Zwierzaki Pocieszaki ma możliwość doskonalenia metod leczenia chorób serca, w szczególności systemu wspomagania serca dla dzieci!!!

Dzięki charytatywnej pracy 20 osób zaangażowanych w projekt, oraz dzięki wsparciu finansowemu sponsora, (w całości pokrył koszty wydruku pierwszego nakładu) powstała książka: ”Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka”.

Książeczka – Cegiełka to zbiór 18 bajek – rymowanek, stworzonych przez blogujących rodziców i upiększonych kolorowymi akrylowymi ilustracjami. To pomysłowa i piękna akcja, z której całkowity zysk ze sprzedaży książeczki, przekazywany jest w.w. Fundacji.

„O książce można powiedzieć wiele dobrego, jednak najważniejsze jest to, że została napisana z sercem dla ratowania najmłodszych serduszek!!!”

Naprawdę czasami niewiele trzeba, by pomóc, a razem przecież można więcej! Nie bądźmy obojętni! Dołóżmy swoją „cegiełkę”…

Wystarczy zakupić książkę „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl (lub zakupić ją w sklepie MyCenter). Koszt książeczki to tylko 29,99 zł, a zdrowie……. jest przecież BEZCENNE!

 

3 Flares Google+ 0 Email -- Facebook 0 Twitter 0 3 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *